ÜRÜNLERİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Tam bir tasarım çalışması ile ortaya çıkmış orjinal Tezgahlarımız , ciddi manada uzun ömür ve performans vermektedir ozkan hidrolik pres ve makina sanayi olarak 1974 senesinden beri hizmetlerimiz devam etmektedir.

ürün yalpezemizde bakalit melamin üre kompozit lastil pişirme presleri ile beraber totalda 73 gurup hidrolik presimiz mevcuttur.

     Oransal konrollerin yanı sıra dakkikada 30 45 arası vuruş yapa bilen makina sistemlerimiz sistemlerimiz yüksek performanslarıyla çalışmaktadır.preslerimiz için istege baglı özel projeler üretmekteyiz. kalıp teknolojileriyle girdiği sektörde presleme sistemleriyle ticaret hayatına devam etmektedir. İnsassız üretim yapabilen sistemler kurmaya mevcut sistemlerin iyileştirme geliştirilmesine destek olmuş. teşvik etmiş,kendi alanında hidrolik kauçuk bakalit preslerinde özel preslerin modellerini geliştirmiş ve uygun fiyat ve kaliteli suna bilen müşteri memnuniyetini saglaya bilen bir firma konumuna getirmiştir. fazla sayıda hidrolik makinayı özel test presleri labratuvar makinaları üretmekteyiz..